Ruszamy z energią na 100%

Ruszamy z energią na 100%… tak było. Tym razem zaprosiła nas firma PrografSG z Milanówka, która postanowiła przeprowadzić szkolenie z pierwszej pomocy. Piszemy o tym szkoleniu dopiero dzisiaj, bo zrobiliśmy delikatny porządek na łamach naszego serwisu. Szkolenie odbyło się w 2016 roku. Trochę inne warunki dookoła, nie było pandemii i wszyscy byli podekscytowani tym, że będą mogli nareszcie dobrze przećwiczyć.

Grupa była fantastyczna, a my ledwo wyrobiliśmy się w założonym czasie. Tempo, dużo ćwiczenia, właściwie głównie samo ćwiczenie. Rewelacyjne podejście do każdego tematu. Wszyscy uśmiechnięci. Szkolenie z zakresu Pierwszej pomocy przeprowadzili instruktorzy Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® skupieni w komisji EFR. A jak było, to już tylko można obejrzeć na zdjęciach…

Formularz kontaktowy
W czym możemy pomóc?
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.
Poprzedni artykułKolejne zajęcia z tarczami
Następny artykułTok treningu. Krok pierwszy

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych