Stop agresji i przemocy

Stop agresji i przemocy… program Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® jest propozycją na narastające w naszym kraju zjawisko agresji i przemocy wśród dzieci i młodzieży.

Korzystając z wieloletnich doświadczeń pracy z dziećmi i młodzieżą instruktorzy Karate-dō Tsunami® stworzyli system szkolenia, który przeciwdziała powstawaniu przemocy w szkole oraz pozwala nauczycielom i rodzicom radzić sobie z problemem agresji i przemocy wśród uczniów.

Program “Stop agresji i przemocy” pilotażowo został uruchomiony w Uczniowskich Klubach Sportowych należących do Związku Sportowego w 2011 r.

SAiP

UWAGA!

Niejednokrotnie zdarza się, że nieautoryzowane kluby lub instruktorzy powołują się na współpracę ze Związkiem Sportowym Polska Federacja Karate-dō Tsunami® lub realizację jednego z autorskich projektów: Inwestujemy w młodzież, Stop agresji i przemocy, Naucz się bronić, Dōjō, Biegamy, Karate-dō łączy pokolenia oraz Uczymy ratować. Autoryzację instruktora, klubu lub realizowanego projektu można sprawdzić przesyłając zapytanie do biura Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® na ten adres.

Współpraca

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Nota prawna

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej zarejestrował nazwę Karate-dō Tsunami®,
jako nazwę własną Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.