Sensei Tadeusz Derehajło. Można mówić o sensei Tadeuszu wiele dobrego. Energia, pasja i chęć nieustannego doskonalenia się. Dla nas sensei Tadeusz jest  osobą, która wspaniale prezentuje, czym jest trening Karate, kiedy osiąga się pełnię życia. Kondycja fizyczna i to, czego mogą pozazdrościć inni… kondycja umysłu.

Sensei Tadeusz Derehajło 2 dan w Karate Shōtōkan od ponad 30 lat prowadzi ze swoim bratem najdłużej działający sklep  dla pasjonatów sportów i sztuk walki w Warszawie. Któż nie zna sklepu w Warszawie na Brackiej?

Mimo tego, że dzisiaj działalność taka jest nieco utrudniona przez pandemię #zostanwdomusklep działa także internetowo. Już od kilku lat można w sklepie internetowym kupić praktycznie wszystko to, co realnie jest wystawione w sklepie. Warto zajrzeć i jeżeli tylko znajdziecie cokolwiek dla siebie, śmiało kupujcie. 100% gwarancja dotarcia zamówionego towaru.

A sklep znajdziecie pod tym ADRESEM!

Sensei Tadeusz Derehajło

Sensei Tadeusz czasami daje się namówić na wspólne treningi, lub wyjazdy do Starej Wsi. To prawdziwy zaszczyt i przyjemność poznać starą szkołę treningu…