To nie było łatwe, ale niezwykle inspirujące

Tak, to nie było łatwe przygotować i poprowadzić szkolenie z pierwszej pomocy po raz kolejny dla grupy, która już kilka lat temu była z nami. Jak się okazało, praktycznie tylko trzy osoby nadal pamiętały podstawowe algorytmy. Choć używamy słowa „algorytmy”, tak naprawdę jest to po prostu konkretny sposób działania w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

Było wspaniale, tempo, energia i dużo zaangażowanie ćwiczących w praktycznym poznawaniu wszystkich aspektów pierwszej pomocy. Super. Udało się i chyba najważniejsze… na koniec każda z osób uczestniczących otrzymała swój własny certyfikat ukończenia kursu.


Najważniejsze jednak… to umiejętności. Oby się nie przydały! Ale jeżeli już, to warto wiedzieć co i jak! Całość poprowadzili instruktorzy Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®: Renata i Mirosław Pawlińscy.

Dziękujemy za wspaniałe szkolenie!!! A przy okazji… chcesz wziąć udział? Napisz do nas!


Formularz kontaktowy
W czym możemy pomóc?
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych