Trening indywidualny… jedna z możliwości

Trening indywidualny, to tylko jedna z wielu możliwości zajmowania się Karate-dō. Nie oznacza to jednak, że jest w jakiś sposób preferowana. Każdy z ćwiczących (każda), wybiera taką formułę, która pozwoli na osiągnięcie jak najlepszych efektów. Praca samodzielna – trening indywidualny – jest także jednym z najtrudniejszych. Wymaga ogromnej samodyscypliny i … używając dużego skrótu myślowego, punktów kontrolnych.

Tymi punktami kontrolnymi mogą być ćwiczenia w parach, na przykład kihon-kumite. Wtedy mamy szansę na dość dokładne przeanalizowanie każdego szczegółu, jakim zajmowaliśmy się podczas indywidualnych zajęć.

Chwila na wspólne ceremonie

W okresie wakacji (lipiec-sierpień) 2022 roku, we wszystkich klubach Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® realizowane są zajęcia o charakterze indywidualnym. Pisaliśmy o tym już dużo wcześniej. Przy okazji zawsze można na moment zajrzeć do nas i zobaczyć, jak taki trening wygląda… Zawsze zapraszamy. Jeżeli chcesz poznać zasady udziału w takich zajęciach, po prostu napisz do nas na ten adres.


Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych