Trening treningiem… a lody lodami

Tak się akurat składa, że oprócz treningu i wszystkiego tego, co dzieje się dookoła czasami pozwalamy sobie na trochę luzu. Tak było i tym razem. Wszyscy mieli się stawić na ćwiczenie, ale jak to bywa w życiu dotarła tylko nas mała grupa.

Zatem… proste. Kto był, skorzystałby po ćwiczeniu i chwili odpoczynku… mogliśmy zajrzeć na wyjątkowo pyszne lody i już. Myślicie, że to tylko jednorazowy wyskok??? Nic z tych rzeczy. U nas to standard, że czasami wybieramy się wszyscy na pizzę, lody… czy po prostu by razem spędzić trochę czasu w inny sposób.

Piotr i Maja i Piotr i Mirek

Ale tak dokładnie jest w naszym klubie – mówi sensei Mirosław Pawliński. – Ćwiczenie i cała reszta tematów pojawiających się… posiada określony cel. Integracja jest jednym z nich.


Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych