Treningi i pandemia

Treningi i pandemia. To oczywiście temat wywołany obecną sytuacją. Jak zapewne zauważyliście, zajęcia szkoleniowe praktycznie zawiesiliśmy na co najmniej 2 tygodnie. Sytuacja rozwija się jednak dynamicznie. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie zobaczymy się w dōjō.

Pandemia wstrzymała wiele projektów kluczowych dla naszego Związku Sportowego. Wstrzymała, nie oznacza wcale, że projekty te zostaną porzucone. Wręcz przeciwnie. Trochę zajęło nam czasu na dopracowanie wielu elementów składowych. Czas na ich wdrażanie – mówi sensei Mirosław Pawliński 2 dan.

Zmodyfikowany kalendarz działań przedstawimy Wam już za tydzień. Od przyszłego tygodnia ruszają również zajęcia dla wszystkich tych, którzy poczuli potrzebę dalszego ćwiczenia Karate-dō. Wytrzymajcie jeszcze tydzień. Wkrótce wszystko się wyjaśni.

A przy okazji przypominamy Wam, jak można po treningu rozruszać wszystkich chwilą zabawy. To tylko 32 sekundy… ale jaaakie?

Tak było na zakończenie jednych z zajęć tuż przed pandemią. Nie myślcie, ze tak trenujemy… He, He, He… w warszawskim klubie, po prostu dbamy o wszystko i wszystkich. Wspaniała grupa!!!

Poprzedni artykułGrupa najmłodszych w Płońsku
Następny artykułSensei Mirosław

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych