Treningi rozpoczęte

Treningi rozpoczęte i choć to dopiero początek września, praktycznie członkowie UKS Karate-dō stawili się na pierwszych oficjalnych zajęciach w komplecie. Jak zapowiedział sensei Mirosław Pawliński 2 dan, ten rok szkoleniowy będzie wyjątkowy. Wszystkie działania będą służyły rozwojowi klubu nie tylko od strony organizacyjnej, szkoleniowej ale także w obszarze realizowanych projektów stypendialnych.

O projektach tych, wszyscy członkowie warszawskiego klubu dowiedzą się pod koniec września podczas jednego z treningów. Tymczasem, za kilkanaście dni rozpocznie się również rekrutacja do nowej grupy ćwiczącej.

W proces rekrutacji zaangażowani zostaną wszyscy członkowie klubu. To jedno z najważniejszych zadań, jakie stoją przed ćwiczącymi w okresie od 1 września do końca października. Treningi w Warszawie odbywają się bardzo regularnie w każdy poniedziałek i środę od 18.00 do 19.30.

Oj, dzieje się

Dodatkowo w połowie października dojdą jeszcze zajęcia w piątki (rozbieganie) oraz kurs samoobrony dla kobiet, który będzie realizowany we wtorki i czwartki. Dużo? Uwierzcie, że to dopiero początek zmian!

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych