Trzech samurajów

Trzech samurajów … czas na 7 kyū … dla tych, którzy są z nami już od wielu lat. Oczywiście, nikt nikomu niczego nie dał. Panowie w trójkę wykazali bardzo dużo pracy i determinacji w tym, by znaleźć się na tym poziomie szkoleniowym.

Historia Jerzego, Pawła i Piotra jest trochę do siebie podobna. Każdy oczywiście pojawił się na zajęciach ze swoim synem. Po latach pozostali sami. Synowie skutecznie zadziałali… :-). Dlaczego tak się stało? O tym kiedyś pewnie porozmawiamy.

Od lewej: Piotr, Jerzy i Paweł

Tymczasem, trzech samurajów… Jerzy, Paweł i Piotr dają z siebie wszystko. Wszyscy trzej to ogromna dawka pozytywnej energii, humoru i chyba tego, co jest bardzo potrzebne przy treningu Karate-dō, podejścia zdrowo-rozsądkowego.

Jak Jerzy wielokrotnie udowadnia swoją postawą, Karate jest dla ludzi, a nie odwrotnie.

Całą trójką zakończyli egzamin na stopień 7 kyū, trudny technicznie i wymagający. Dla nas to prawdziwy zaszczyt i przyjemność wspólnego treningu. Zwłaszcza wtedy, kiedy na zajęciach w dōjō pojawiają się osoby dorosłe. Panowie, GRATULACJE!!!

Wszyscy trzej są uczestnikami zajęć Uczniowskiego Klubu Sportowego Karate-dō, działającego od 15 lat w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. Jeżeli chciałbyś poznać osobiście ćwiczących, zapraszamy na zajęcia. Oczywiście wtedy, kiedy nie jesteśmy w czerwonej strefie podczas pandemii.

Poprzedni artykułZaszczyt i przyjemność
Następny artykułUrodziny Janka

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych