Tuż przez mazowieckimi feriami (2012)

- Trochę historii -

12 stycznia w płońskim klubie Karate-dō odbyły się ostatnie zajęcia przed zimowymi feriami. Uwieńczeniem tych zajęć było rozdania dyplomów osobom, które pozytywnie zdali egzamin. A były to następujące osoby: Andrzej Szałkowski, Bartosz Osiecki i Kuba Idzikowski. Andrzej i Bartosz uczniowie 3 klasy SP nr. 2, którzy na zajęcia uczęszczają już 2 rok.

Oprócz Karate interesują się przyrodą. Najmłodszym z tej trójki jest Kuba uczeń 2 klasy, który dzieli pasję Karate z matematyką. Mimo tremy pokazali komisji dobrze przygotowaną prezentację wymaganego materiału. Wszystkim  chłopcom życzymy dalszych sukcesów.

Wręczenie dyplomu

UKS Karate-dō w Płońsku to klub powstały z inicjatywy Roberta Kwietnia. W kolejnym roku dołączył do niego Zbigniew Kociński. Dzisiaj są przykładem nienagannej współpracy i działania zawsze na dobro klubu. Przypominamy, że zajęcia w UKS Karate-dō w Płońsku realizowane są dla dzieci i młodzieży w ramach “wolontariatu” instruktorów.

To prawdziwy zaszczyt i przyjemność współpracować razem i tworzyć projekt Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.

Poprzedni artykułPo przerwie w Łomży (2012)
Następny artykuł8 marca w klubie

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych