W trosce o najmłodszych

Pierwsza pomoc dla najmłodszych, ale nie chodzi o to, by ten temat poznali teraz ci najmłodsi, ale przede wszystkim ich opiekunowie. Szkolenie z tematu pierwsza pomoc poprowadziliśmy dla przedszkola w Ursusie. Jak było? Po prostu cudownie.

Trzeba przyznać, że cała grupa wykazała maksymalne zaangażowanie i efekty widoczne były praktycznie podczas ćwiczenia, którego i tym razem nie zabrakło. Dużo praktycznych ćwiczeń, właściwie od samego początku.

Przećwiczyliśmy zarówno wariant nie pandemiczny, kiedy udzielamy pomocy najbliższym i pandemiczny, kiedy pierwszą pomoc udzielamy osobie nieznanej. Generalnie wszystko jest proste i warto przy okazji “myśleć”. A jak było tak dokładnie?… a to już można obejrzeć na zdjęciach. Szkolenie prowadzili instruktorzy pierwszej pomocy Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.

Formularz kontaktowy
W czym możemy pomóc?
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych