26 maja (2012) na boisku SP 66 w Warszawie podczas festynu rodzinnego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 66 członkowie UKS Karate-dō zaprezentowali krótki pokaz swoich umiejętności. Był to pierwszy w tym roku oficjalny pokaz grupy, która regularnie uczestniczy w treningach odbywających się w tej szkole.

Festyn to przede wszystkim spotkanie rodzin, uczniów szkoły oraz przyjaciół. To także miejsce do zaprezentowania tego, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach tego roku szkolnego, czy chociażby pochwalenia się z sukcesów jakie odnoszą uczniowie Szkoły Podstawowej nr 66.

Dla nas możliwość zaprezentowania się podczas festynu była też okazją do spotkania z rodzicami oraz odpowiedzią na ich wiele pytań. Niektórzy z nich po raz pierwszy dowiedzieli się, że klub jest stowarzyszeniem zarejestrowanym działającym podobnie jak wszystkie inne kluby sportowe itd.

W krótkim pokazie (a mieliśmy raptem 15 minut!) przedstawiliśmy wybrane partie materiału technicznego, technik pojedynczych, kombinacji i samoobrony. Każdy z uczestników miał możliwość zaprezentowania fragmentu swoich umiejętności. Dużo zdjęć zamieszczamy poniżej, a cała galeria znajduje się na naszych stronach facebooka. Zapraszam do oglądania, komentowania i pokazywania innym, że trening Karate może być po prostu przygodą.

Zarząd klubu składa wszystkim uczestnikom pokazu serdeczne podziękowania. Szkole SP nr 66 za zaproszenie i umożliwienie takiej prezentacji. Rodzicom, za ich cierpliwość, wyrozumiałość i wspaniałą współpracę… a jeszcze dużo przed nami :-))