Wszystko na swoim miejscu. Od ceremonii po … ceremonie końcowe. Nie od dzisiaj wiadomo, że trening Karate porządkuje wszystko, co dookoła nas się dzieje. Sami mamy inne spojrzenie na wiele spotykających nas wyzwań.

Jeszcze więcej wprowadza nauka kumite i chociaż jest to tylko początkowe poznanie zasad, to i tak jest bardzo ciekawie. Od czasu do czasu sensei Mirosław Pawliński 2 dan, wprowadza elementy wymagane na wyższe stopnie i dopiero wtedy wiemy, jak to jest dalej… i jeszcze trudniej.

Muszę przyznać, że nawet najmłodsi radzą sobie z ćwiczeniem trudnych tematów – mówi sensei Mirosław. Starają się i to jest najważniejsze!

Nauka i jeszcze raz nauka. Wiedza to podstawa. Edukacja w Karate… Poznawanie siebie… to pierwszy etap. Zrozumienie czym Karate nie jest… jest trochę łatwiej niż odwrotnie. To na co czekasz??? Dołącz do nas! Klub w Warszawie i klub w Płońsku.

Sensei Mirosław Pawliński 2 dan – Prezes Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®, trener II klasy w Karate. Zajmuje się tematem Karate-dō od 39 lat. Od 36 lat prowadzi zajęcia Karate-dō Tsunami®.