Wyjątkowy trening

Wyjątkowy trening odbył się w środę 30 września w Uczniowskim Klubie Sportowym Karate-dō w Warszawie. Właściwie moglibyśmy wszystko zawrzeć w jednej relacji, ale ze względu na to, co działo się podczas tego jednego treningu – postanowiliśmy całą relację rozbić na trzy różne.

30 września został zaplanowany egzamin Janka Leszczyńskiego na stopień 4 kyū. Zgodnie ze wszystkimi zasadami nie możemy tego egzaminu zrealizować w klubie gdzie w komisji zasiądą osoby trenujące w tej samej grupie. Chodzi o to, by końcowy werdykt był, jak najbardziej obiektywny. Zgodnie z Programem ideowym w Karate-dō Tsunami.

Jednak na początku, oczywiście trening. Na nasze zaproszenie do dōjō tego dnia stawili się sensei Zbigniew Kociński 2 dan (Płońsk), senpai Beata Sobiesiak 3 kyū (Piastów), senpai Robert Kwiecień 3 kyū (Płońsk) oraz gość sensei Piotr Sawicki 3 dan (Warszawa) – shōtōkan.

Ceremonie poprowadził sensei Zbigniew Kociński 2 dan, a część główną treningu sensei Mirosław Pawliński 2 dan. Choć trening był krótki, jego intensywność była bardzo duża. Była to też możliwość dla osób z młodszymi stopniami poznania starszych instruktorów Karate-dō Tsunami.

Temat zajęć?… To przede wszystkim praca z aparatem ruchu, środkiem ciężkości ciała i koncentracją. Wiecie, że było super?!

Poprzedni artykułAnkieta
Następny artykułEgzamin Janka

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych