Zaszczyt i przyjemność przedstawić Wam nasz nowy serwis internetowy, który postanowiliśmy uruchomić. Jego adres to UMIEMYRATOWAC.PL i zapewne od razu już kojarzycie, jakim tematom będzie w całości poświęcony. Tak… Tak… Pierwsza pomoc i zdrowe życie, czyli aktywności nie tylko z obszaru Karate.

Mamy nadzieję, że zainteresują Was te tematy zwłaszcza, że już całkiem spora grupa osób, przedszkoli, szkół i firm poznała nasze możliwości szkoleniowe. To nic, że pandemia. My po prostu pracujemy, by za nieco więcej niż „chwilę” móc spotykać się z Wami i realizować właśnie dla Was szkolenia z tego obszaru.

Sensei Mirosław podczas szkolenie z najmłodszymi

Czy warto? Jasne, że tak. A co znajdziecie tutaj w serwisie?

Dużo wiedzy, pozytywnej energii i informacji, które mogą Wam się przydać w codziennym życiu. Zatem Pierwsza pomoc, aktywność fizyczna i dietetyka… z przymrużeniem oka :–)).

Nasz serwis powoli uzupełniamy informacjami i jeżeli tylko będziecie chcieli dowiedzieć się nieco więcej na wybrane tematy, to zawsze zaproponujemy Wam możliwość kontaktu i udziału. Do zobaczenia wkrótce i oczywiście zajrzyjcie do nas!

A przy okazji… możecie obejrzeć świetne video…